Щороку компанія Xiaomi оновлює свою лінійку фітнес-трекерів, цього року ми отримали оновлену версію MI BAND 4.

 

Приступимо до огляду фітнес-трекера MI BAND 4.

Компанія Xiaomi презентувала новинку 11 червня 2019 року, не так давно, на домашній ринок, в продаж, фітнес трекер поступив 14 червня 2019 року. Незважаючи на усі нововведення фітнес трекера, ціна практично не змінилася, в порівнянні з попередником, базова версія трекера у Китаї коштує порядку 24,5$, версія з модулем NFC оцінена в 33$, повторюся ЦЕ ВАРТІСТЬ НА РИНКУ КИТАЮ, в Україні цінник трохи вищий.

 

Характеристики фитнес трекера MI BAND 4

Дисплей має AMOLED матрицю екрану, з діагоналлю 0,95 дюймів, 120х240 точок, 24-бітова колірність. Пам'ять: оперативна пам'ять складає 0,5 МБ, що для такого крихітного пристрою достатньо, вбудованій пам'яті у нього 16 МБ. Датчики: 6-осьовий акселерометр, 3-осьовий гіроскоп, датчик сердечного ритму, що дозволить вам завжди бути в курсі вашого стану здоров'я. Живлення: базова версія має акумулятор об'ємом в 135 мАч, версія з модулем NFC 125 мАЧ. Модулі зв'язку : Bluetooth 5.0, NFC . Водонепроникність: 5atm (до 50 м).

Тепер давайте трохи детальніше розберемо.

 

Дисплей

Як я сказав вже вище, ця версія трекера отримала AMOLED дисплей, з дозволом 120х240 точок. Площу екрану збільшили на 40% по порівнянню з його попередником, Екран покритий 2,5D склом з ліофобним покриттям. Але на жаль це не досить щоб захистити екран трекера, і деякі користувачі використовують додаткові захисне скло або плівки.

 

Корпус

Дизайн нового Mi Band в цілому не змінився - це усе та ж пластикова капсула, яка вставляється у браслет. Знову трохи перероблена сенсорна кнопка управління. Якщо раніше під палець була увігнута виїмка, то тепер кнопка плоска і виділена лише значком. До речі, виробник заявив водонепроникність пристрою при зануренні у воду на глибину до 50 м. У комплекті йде силіконовий браслет чорного, помаранчевого, синього, бордового і рожевого кольору.

Для тих, що бажають виділитися випустили спец версію Mi Band 4 Avengers Alliance - c оригінальним ремінцем і темою оформлення.

Датчики

Трекер отримав відмінний поліпшений датчик сердечного ритму, як для немедичного приладу. Якщо Ваш ритм серця перевищує норму, трекер вібруватиме тим самим говорити про проблему. Так само оновили і акселерометр, від тепер 6-ти осіонный, з його допомогою реалізовані шість режимів роботи трекера, а саме: плавання, біг на вулиці, біг в приміщенні, ходьба, їзда на велосипеді.

 

Акумулятор

У цей період, усім користувачам, важливо "на скільки його досить" - в плані роботи без заряджання. Оскільки трекер має кольоровий екран, і такі смішні цифри в плані місткості акумулятора. Уся серія славилася головною відмінністю, а саме тривалістю життя без заряджання, деяким користувачам вдавалося розтягувати час роботи (попередника) до 30 днів. Чи досить на стільки нової версії ? Це покаже тільки час. І зворотній зв'язок від користувачів, зараз можемо тільки задовольнятися даними виробника.

Так, місткість батареї у базової версії складає 135 мАч, а у браслета з NFC - 125 мАч. Відповідно, перший браслет працює до 20 днів, а другий - до 15 днів.

 

Підведемо підсумки, за свої гроші фитнес трекер "шикарний" гаджет, зі своїми характеристиками. Запитайте - "варто брати "?, відповідь - "ЗВИЧАЙНО"!. Придбати ви можете його у нас на сайті за доступною ціною.

Дякую Вам за приділений час, підписуйтеся на наші соціальні мережі. щоб не пропустити новини і акції, що проходять.

"DGINN - БАЖАННЯ ЗБУВАЮТЬСЯ"!

 

Наші соц мережі : Instagram/Facebook/Viber/Telegram

 

Автор: Булигін Микита /Instagram