17.05.2019 компанія Sony і Microsoft оголосили про початок партнерства між компаніями, в рамках якого компанії будуть використовувати одну хмарну технологію компанії Microsoft Azure для потокової передачі ігор, а також будуть співпрацювати в розробці рішень для розпізнавання зображень за допомогою штучного інтелекту - (ШІ)

На даний момент відомо мало подробиць про несподівану співпрацю двох компаній, які змагаються між собою вже довгий час в ігровій індустрії.

Згідно із заявою на сайті Microsoft:

«Дві компанії будуть займатися спільною розробкою хмарних рішень на платформі Microsoft Azure для підтримки власних служб і потокової передачі ігр та контенту. Крім того, обидві компанії будуть вивчати використання поточних технологій Microsoft Azure для організації ігрових і потокових сервісів Sony».

На фото (Генеральний директор Sony Corporation - Кеничиро Йошида та глава Microsoft - Сатья Наделла)

Суперництво між компаніями в ігровій індустрії, почалося ще на початку двотисячних, коли компанія Microsoft випустила ігрову консоль Xbox в якості конкурента PlayStation 2. Потім конкуренція стала рости і набирати обертів з виходом консолей Xbox 360/PlayStation 3 і Xbox One/PlayStation 4. Також, суперництво стосувалося і ексклюзивних пропозицій для геймерів по всьому світу у вигляді ігор, а також можливостей при придбанні платної підписки. З чуток, давні суперники бачать загальну загрозу, яка привела до співпраці між ними, чи вплине це на вихід майбутніх консолей чи ні? Так як нещодавно був пред.реліз від компанії SONY, яка приховано презентувала свою консоль нового покоління "PlayStation 5". А компанія Microsoft донедавна хвалилася тим, що планує об'єднати ПК і консолі Microsoft, щоб отримати одну екосистему. Однак, тут втрутився Google, і компанії вирішили подружиться, чи надовго це?

 

Як відомо, компанія Google просуває власну стрімінговую систему під назвою "STADIA". З огляду на ресурси і можливості компанії Google, їм під силу захопити левову частину ринку. Тому Sony і Microsoft вирішили не замислюватися про суперництво між собою і докласти спільних зусиль для того, щоб залишитися на плаву і протистояти компанії Google.

 

 

Дякуюємо за приділений час! Відвідуйте нас частіше, стежте за акціями та новинами!

Наші соц. мережі: Instagram/Facebook/Viber/Telegram

 

Автор: Булигін Микита